UZTICAMS PĀRDEVĒJS

Strādājam nozārē kopš 2011. g

LABĀKĀS CENAS

Labākāš cenas tikai PIRO.LV

SERTIFICĒTA PIROTEHNIKA

CE sertificēta piroteika

Veikals Ādažos

Rīgas gatve 51A, Ādaži, LV-2164
+371 20 247 248

Veikals Baltezerā

Tallinas šoseja 72, Baltezers, LV-2164
+371 20 247 248

VISAUGSTĀK NOVERTĒTIE
PĀRDOTĀKIE PRODUKTI
JAUNĀKIE

Piro.lv sortimentā Jūs atradīsiet CE sertificētus pirotehniskos izstrādājumus par konkurētspējīgām cenām. Saviem klientiem piedāvājam petardes, krakšķus, cirkoblices, uguns strūklas, krāsainos dūmus, romiešu sveces un baterijas ar profesionāliem efektiem. Apskatiet visas mūsu sortimenta sadaļas:

“Piro ieska” – šajā sadaļā mēs piedāvājam kādu no īpašiem produktiem, kuriem nav analogu  vai jaunumus, kas ir parādījušies sortimentā pavisam nesen. Kā arī dažādas aktuālās akcijas preces par izdevīgām cenām vai  citiem parametriem.

“Stobru bloki” – var izvēlēties salūtu ar dažādiem efektiem un šāvienu skaitu. Šāvienu skaits baterijās no 8 – 120 gab. ar vairākie krāsu, vizuālajiem un skaņas efektiem.

“Citi” – atradīsiet cirkoblices, plaukšķenes, laternas , bites, krakšķus un citus sīkumus katrai gaumei, lai viesiem viesiem ir ko darīt.

“Petardes” – tā ir sadaļa, kura ir domāta medniekiem. Petardes var iegādāties tikai ar mednieka atļauju, šādi grozījumi likumos panākti, lai izslēgtu iespēju, ka šie produkti nonāk bērnu un jauniešu rokās. UZMANĪBU! Pārējā pirotehnika 1;2;3 klase , izņemot Petardes, ir atļauta lietošanai visiem cilvēkiem, kas sanieguši 18 gadu vecumu.

“Romiešu Sveces” – tautā sauktas romenes, mums pieejamas ar skaņas efektiem un arī bez. Sākot no pašām mazākajām, kur ir tikai krāsas efets un beidzot ar lielajām, kur lādiņš izšajas līdz 40m augstumā un rada 20m platu lādiņa efektu dažādās krāsās.

“Uguns struklas” – jeb vulkāni, ir pieejami ar sprakšķa efektu un vienkārši gaismas strūklaka bez skaņas. Paši mazākie vulkāni ir tikai 1m augsti, bet spēcīgākie velk pat 4m augstumā. Ir vairākas krāsas vinā vai arī papildus efekti, kā piemēram Klaunam.Piro.lv iesaka izmantot šķirošanas rīkus kreisajā augšējā pusē, kas ļauj ātri nodalīt sev intersējošos produktus pēc cenas, ilguma un šāvienu skaita.

has been added to your cart.
Noformēt pasūtījumu